TrustedShops Siegel
TF1017

Verzorgd vakantiehuis aan zee, grandioos uitzicht over zee + WiFi

1. week: prijs/dag van 145,00€ / 2 Pers.
iedere volgende dag vanaf 140,00€ / 2 pers.
  • 4 Gäste
  • 2 Slaapkamer 2 Bäder
  • Wohnfläche ca. 100 m²
  • Internet
  • SAT-TV
  • Wasmachine
  • microgolf
  • Kinderbed
  • Grill-mogelijkheid
  • Voor niet-rokers
  • verwarming
  • Extra's zoals een wasmachine, wasdroger, satelliettelevisie en een kinderstoel
  • Prachtige ligging, 30 m boven de zee met prachtig uitzicht
  • Wandelpaden bijna direct voor de deur
  • Inclusief handdoeken, badhanddoeken, beddengoed
  • Sfeervolle inrichting van het huis en de terrassen
  • Informatie over de excursies op het hele eiland in het huis
  • 1 kinderbed en kinderstoel gratis
  • WiFi
  • Een huurauto is absoluut noodzakelijk.

Beschrijving

Dit vakantiehuis is een cottage en heeft een spectaculaire ligging, slechts 30 m boven de zeespiegel in San Juan de Rambla aan de noordkust. Mooier kan het uitzicht op de zee bijna niet zijn. Want voor het huis is alleen nog maar zee!

Dit vakantiehuis is door het Canarische bureau voor toerisme met 4 espigas onderscheiden. Espigas krijgen alleen huizen die bijzonder goed worden beheerd, heel goed zijn onderhouden en voor een prettige verblijf garant staan.
Dit vakantiehuis heeft nu al sinds 8 jaar 4 espigas (voor landtoerisme zijn er geen sterren maar espigas). De cottage is een grondig gerestaureerde Casa Rural. De charme van vervlogen tijden bleef hierbij bewaard. Het toerismebureau heeft een vergunning voor verhuur gegeven.
De ligging: San Juan de Rambla bevindt zich dichtbij Icod de Los Vinos en is een landelijke gemeente met finca's en landtoerisme. Grote hotels zult u hier vergeefs zoeken. In plaats daarvan vindt u hier schitterende landschappen, recreatie en rust zonder iets te hoeven missen. Bv. wandelingen langs de "Barranco Ruiz", beroemd om zijn botanisch interessante wandelpaden.
Of wandel direct vanuit het vakantiehuis langs de "Camino Real" tot aan de "Barrio Las Aguas". Via de Camino Real kon men vroeger het hele eiland oversteken.
Informatiemateriaal hierover ligt in het huis voor u klaar.
Verder kunt u in deze regio duiken, surfen, vissen en tennissen. Op 2 km afstand kunt u kanovaren. Een golfbaan bevindt zich op 20 km van het huis. Het dichtstbijzijnde strand is de Playa San Marcos.

Inrichting

Dit vakantiehuis troont 30 m boven de zeespiegel uit en biedt een grandioos uitzicht op de blauwe Atlantische oceaan met prachtige zonsondergangen. Bij goed zicht kunt u zelfs het naburige eiland La Palma zien. U kunt op elk moment van de dag van het uitzicht genieten, zowel vanuit de woonkamer als vanaf het terras. Daarbij komen comfort, rust en ontspanning.
Het huis biedt ruimte aan 2 tot 4 personen (met extra bed 5 personen), plus 1 of 2 kinderen in het kinderbed.
Er zijn 2 slaapkamers, waarvan één met tweepersoonsbed, de tweede slaapkamer heeft twee éénpersoonsbedden. Een kinderbed en een kinderstoel zijn ook beschikbaar.
Er zijn twee compleet ingerichte badkamers. Verder is er een compleet ingerichte keuken met kookplaat, wasmachine, wasdroger en alle nodige keukengerei.
De woonkamer beschikt over een eethoek, een gezellige zithoek en een televisie met satelliet-ontvangst.
Buiten kunt u gebruik maken van 3 grote terrassen met uitzicht op de zee. Hier bevinden zich tuinmeubels, ligstoelen en een barbecue-grill.
Een vakantie in dit gezellige, landelijke en zonovergoten vakantiehuis is een waar genot. Op het terras kunt u luisteren naar het lied van de golven!

*** LET OP *** Extra bed voor een vijfde persoon is na afspraak mogelijk, 10€ per dag, betaling ter plaatse. Bel ons in dit geval voor de boeking: 08677-881 86 50

Restaurants en winkels in de buurt

Dichtstbijzijnde supermarkt: 1 km

Features

Woonkamer:

  • Internettoegang
  • WiFi
  • TV
  • Deutsche TV-Programme
  • SAT-TV Satelite
  • Kaminofen
  • Heizmöglichkeit / Wohnraum
  • Ventilator

Keuken:

  • Mikrowelle
  • Koffiezetapparaat
  • Toaster
  • Waterverhitter
  • Oven
  • Mini-Oven
  • Fornuis met 4 pitten
  • Koelkast
  • Vriezer
  • Kinderstoeltje
  • Theedoeken

Slaapkamer:

  • Tweepersoonsbed
  • 2x Eenpersoonsbed
  • Extra bed
  • kinderbed op aanvraag
  • Beddengoed

Badkamer:

  • Douche
  • Haardroger
  • Hand / badhanddoeken

Thema / Goed voor:

  • Nichtraucher
  • Kinder willkommen
  • Gezinsvakanties
  • Huwelijksreizen
  • Duikvakanties
  • Surf/Kiturlaub
  • Strandvakantie

Op de site:

  • Barbecue
  • Terras
  • Balkon
  • Tuinmeubelen
  • Ligstoelen
  • Uitzicht op zee
  • Uitzicht op de bergen

Algemeen:

  • Wasmachine
  • öffentlicher Parkplatz
  • broodjesservice

Entfernungen vom Objekt

  • Ort: ca. 3 km
  • Einkaufsmöglichkeit: ca. 1 km
  • Restaurants: ca. 1 km
  • Strand: ca. 100 m
  • Golf: ca. 14 km
  • Flughafen Süd: ca. 98 km
    • Adeje: ca. 118,7 km
    • Anaga-Gebirge: ca. 49,8 km
    • Buenavista del Norte: ca. 25,7 km
    • Candelaria: ca. 56,3 km
    • Costa Adeje: ca. 115 km
    • Garachico: ca. 16,5 km
    • Icod de los Vinos: ca. 12,1 km
    • La Orotava : ca. 13,7 km
    • Los Cristianos: ca. 113,5 km
    • Los Gigantes / Puerto Santiago: ca. 47,2 km
    • Playa Las Americas: ca. 113,4 km
    • Puerto de la Cruz: ca. 17,7 km
    • Santa Cruz / La Laguna: ca. 46,3 km
    • Teide Nationalpark: ca. 48 km
    • Vilaflor: ca. 74,4 km

Objektbilder

Terrasje
Wonen
Slapen
Terrasje
Wonen
Keuken

Gedetailleerde prijsinformatie:

Wenn Sie Ihren Reisezeitraum und die Informationen zur Ihren Mitreisenden angeben wird Ihnen sofort der korrekte Mietpreis berechnet.

Jaar 2025

Prijs per overnachting voor 2 personen

01. jan tot 31. dec1. week per dag 1)144,14€
 iedere volgende dag 140,00€
Vanaf het jaar 2026 zijn er nieuwe voorwaarden van toepassing. gebruik de prijsberekening om de toepasselijke prijsschalen weer te geven.

1) In de dagprijs zijn inbegrepen :
  • Bearbeitungskosten in Höhe von 29,00€
  • sowie Bettwäsche, Hand-, Bade- und
    Geschirrtücher

Minimaal verblijf

de minimale huurtijd bedraagt 7 overnachtingen.
Aankomst en vertrek op elke dag mogelijk.

Overnachting voor extra perso(o)n(en)

Kinder tot 2 Jaargratis
Kinder tot 12 Jaar35,00€
extra reizigers per persoon40,00€

Verdere kosten

Internetgratis
Kinderbed gratis
1 Huisdier nicht verfügbar

Mogelijke extra kosten ter plekke

Bij sommige onderkomens kunnen ter plekke bijkomende kosten in rekening worden gebracht zoals verbruikskosten of de huur van extra zaken. Hiertoe behoren bijvoorbeeld een hoge wifi, kinderstoel, het gebruik van een extra verwarmingselement of extra airconditioningsapparaat, het verwarmen van een privé-zwembad/whirlpool of dergelijke zaken. Details kunt u vinden in de beschrijving van de accommodatie.


¹ Houdt u er rekening mee dat deze prijsopstelling alleen geldt voor het reisjaar 2025. Prijzen voor het volgende jaar kunnen afwijken. Gebruikt u de prijsberekening om de op dat moment geldende prijzen voor uw reisperiode te berekenen.

Service-Hotline:
+49 (0)8677 409 97 30

Office hours:
Maandag – Vrijdag
10:00 - 17:30 Uur
Zaterdag
from 10:00 - 14:00 Uur

Contact formulier

Uitgebreid zoeken

https://www.teneriffa.ferienhaus-canarias.net/tenerife-vakanties/vakantiehuis-san-juan-noordkust-o1017.html